Świętujemy! Wrzesień miesiącem Kas Blachnickiego!

Jak co roku świętujemy we wszystkich naszych oddziałach. Zapraszamy naszych klientów i sympatyków na tort. Słodkiemu poczęstunkowi towarzyszą konkursy, zabawy oraz wiele innych ciekawych atrakcji.

19 września 2014 r.  bawiliśmy się w Zamościu i Tomaszowie Lubelskim. Największą radość sprawiły nam dzieci z  Przedszkola Samorządowego Nr 5 im. Krasnala Hałabały w Tomaszowie Lubelskim, które przygotowały dla nas piękne prace plastyczne pod hasłem „Mądrością i pracą ludzie się bogacą”.  Przedszkolaki wykazały się dużą wiedzą na temat oszczędzania i finansów. Opisały nam co przedstawia ich praca i wysłuchały bajki o „grosiku”. Nie sposób było ich nie nagrodzić. Każdy z nich otrzymał dyplom „Małego finansisty” oraz drobne upominki. Całej imprezie towarzyszył sławny już nasz królik. Prace dzieci można oglądać w małej galerii w Tomaszowie Lubelskim (przy ul. Lwowska 39). W oddziale zamojskim rozdawaliśmy nagrody i kręciliśmy kołem fortuny. Na zakończenie pokroiliśmy tort – wierzcie na słowo, był pyszny. 

Fotogaleria:

Zamość

{gallery}demo/aktualnosci/wrzesien2014/zamosc-tort{/gallery}

Tomaszów Lubelski

{gallery}demo/aktualnosci/wrzesien2014/tomaszow-tort{/gallery}

Home Aktualności Świętujemy! Wrzesień miesiącem Kas Blachnickiego!

Dołącz do nas

Kontakt

Otwarte Poniedziałek - Piątek, 8:00 - 16:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zadzwoń