Zima nas zaczarowała

Zamojskie przedszkolaki próbowały zachęcić zimę, by wreszcie do nas przyszła, biorąc udział w konkursie „Zima znowu swym urokiem czaruje…”  zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 przy Zespole Szkół nr 2 w Zamościu.

Były wiersze o bałwankach, padającym śniegu, zabawach na sankach i nartach. Nie zabrakło też dobrych rad dla amatorów sportów zimowych.

Uroczystość odbyła się 16 stycznia br. w pięknej zimowej scenografii, przygotowanej przez  Annę Sawiniec-Sczech. Stęsknieni za zimą pracownicy SKOK-u im. Ks. F. Blachnickiego w Zamościu  Katarzyna Bondyra i Aleksandra Dąbrowska-Wolska miały zaszczyt zasiadać w jury konkursu wraz z: dyrektorką szkoły Alicją Dubel oraz nauczycielkami Anną Kardasz i Marią Garbuz.

Poziom był bardzo wysoki i po burzliwych naradach jury przyznało:
I miejsce - Juli Chwajdzie z Przedszkola Miejskiego nr 12 w Zamościu
II miejsce -  Magdalenie Ciszewska z Przedszkola Miejskiego nr 5 oraz Zofi Joniec z Niepublicznego Przedszkola „Słoneczko”
III miejsce - Sylwii Gardiasz z Przedszkola Miejskiego nr 7
i Karolinie Korgi z Przedszkola Miejskiego nr 1.
Pozostali uczestnicy otrzymali wyróżnienia, pamiątkowe dyplomy i książeczki.

Organizatorami konkursu były nauczycielki: Iwona Zgnilec i Anna Kardasz. Sponsorem m.in. SKOK im. Ks. F. Blachnickiego. W imieniu swoim i organizatorów gratulujemy zwycięzcom konkursu i życzmy śniegu na nadchodzące ferie. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu.
{gallery}demo/aktualnosci/konkurs{/gallery}
Fot.  Gabriela Cios i Aleksandra Metner – uczennice kl. IIIB gimnazjum

Home Aktualności Zima nas zaczarowała

Dołącz do nas

Kontakt

Otwarte Poniedziałek - Piątek, 8:00 - 16:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Zadzwoń